Aktualności

Instrumentalne metody oceny głosu – szkolenie z szybką kamerą

2 kwietnia 2019

Zapraszamy na szkolenie z użyciem naszej szybkiej kamery ALI Cam-HS1!

Instrumentalne metody oceny głosu: wideostroboskopia, kimografia, szybka kamera, analiza akustyczna”
pod patronatem Polskiego Towarzystwa Audiologicznego i Foniatrycznego
Prowadzący: prof. Ewa Niebudek-Bogusz, dr Joanna Morawska, dr inż. Marcin Just, dr inż. Michał H. Tyc
Termin i miejsce szkolenia: 17.05.2019 w Instytucie Europejskim w Łodzi
Więcej szczegółów oraz rejestracja na stronie internetowej: http://www.mediton.pl/szkolenie2.html.

Prezes DiagNova Technologies w programie „Gen Innowacyjności”

14 grudnia 2018

Z przyjemnością zapraszamy do obejrzenia odcinka 16 programu „Gen Innowacyjności” .

„Gen Innowacyjności” to program, w którym prowadzący – Petros Psyllos – przemierza Polskę w poszukiwaniu interesujących przykładów nowatorskich projektów. W drugiej części odcinka 16. dotarł także do DiagNova Technologies, gdzie spotkał się z Prezesem firmy – Marcinem Justem. Rozmawiali o naszych najnowszych i najbardziej innowacyjnych wyrobach do obrazowania krtani – szybkiej kamerze ALI Cam-HS1 oraz wielofunkcyjnym oświetlaczu ALI Lum-MF1.

Zapraszamy do obejrzenia

DiagNova Technologies po targach MEDICA 2018

14 grudnia 2018

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i pozytywne przyjęcie na targach MEDICA 2018 w Düsseldorfie!

Nasze najnowsze wyroby – zaawansowany zestaw do obrazowania krtani złożony z szybkiej kamery ALI Cam i oświetlacza ALI Lum – spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem.

Medica

DiagNova Technologies na targach MEDICA 2018

8 listopada 2018

Zapraszamy na nasze stoisko na targach MEDICA 2018 w Düsseldorfie w dniach od 12 do 15 listopada 2018 (hala 11 stoisko H75).

Na targach zaprezentujemy nasz najnowszy wyrób – zaawansowany zestaw do obrazowania krtani współpracujący ze znanym oprogramowaniem – DiagnoScope Specjalista. Zestaw składa się z szybkiej kamery ALI Cam-HS1, oświetlacza ALI Lum-C1 oraz wielofunkcyjnego oświetlacza ALI Lum-MF1, który umożliwia zaawansowaną diagnostykę onkologiczną. Na miejscu z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące zarówno naszych nowych, jak i znanych wyrobów.

DiagNova Technologies na Konferencji OTORYNOLARYNGOLOGIA ŁÓDŹ 2018 (27–28 września 2018)

19 września 2018

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (nr 12) na wystawie firm podczas Konferencji OTORYNOLARYNGOLOGIA ŁÓDŹ 2018, która odbędzie się w dniach 27–28.09.2018.

Na stoisku zaprezentujemy nasze nowe wyroby – zaawansowane zestawy do obrazowania krtani: szybką kamerę ALI Cam-HS1, oświetlacz ALI Lum-C1 oraz najnowszy wielofunkcyjny oświetlacz wąskopasmowy ALI Lum-MF1. Na miejscu udzielimy odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące zarówno naszych nowych, jak i znanych wyrobów.

Pragniemy gorąco zaprosić na nasze wystąpienie w piątek 28. września na sesji doniesień oryginalnych „Porównanie efektów wizualizacji struktur krtani w różnych zakresach widma światła widzialnego”.

Z zastosowaniem naszych produktów będzie także związane wystąpienie Politechniki Łódzkiej „Ilościowa ocena czynności fonacyjnej fałdów głosowych z zastosowaniem komputerowej analizy sekwencji obrazów laryngoskopowych rejestrowanych szybką kamerą” oraz wystąpienia w sesji „Głos zawodowy – nowe wyzwania”.

DiagNova Technologies po 48. Zjeździe PTORL w Katowicach

19 września 2018

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na stoisku podczas 48. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów – Chirurgów Głowy i Szyi w Katowicach.

konferencja PTORL Katowice
konferencja PTORL Katowice

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z Państwa sugestiami zamieściliśmy nowe filmy uzyskane za pomoca naszego zestawu w trybie HD oraz porównanie filmu uzyskanego za pomocą stroboskopu i za pomocą szybkiej kamery ALI CAM dla tego samego pacjenta.

Zapraszamy do obejrzenia galerii nagrań z szybkiej kamery --> Galeria filmów

Wyniki z naszego systemu na Sympozjum w Salzburgu

13 września 2018

Pani Joanna Morawska z Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi zaprezentowała wyniki uzyskane za pomocą naszego zaawansowanego systemu do obrazowania krtani z szybką kamerą oraz oprogramowania DiagnScope Specjalista na International Voice Symposium w Salzburgu. Niezmiernie nam miło. Pani Joannie życzymy wielu sukcesów oraz nieustającej satysfakcji ze swoich osiągnięć.

Jednocześnie zapraszamy Państwa do odwiedzenia profilu Your Voice. My Passion.

Prezentujemy próbki uzyskane naszym nowym sprzętem

27 sierpnia 2018

Zapraszamy do obejrzenia fantastycznych obrazów oraz nagrań uzyskanych za pomocą naszych nowych zaawansowanych zestawów do obrazowania krtani: szybkiej kamery ALI Cam-HS1, oświetlacza ALI Lum-C1 oraz najnowszego wielofunkcyjnego oświetlacza wąskopasmowego ALI Lum-MF1.

Szybka kamera Cam-HS1 Oświetlacz Lum-MF1 Oświetlacz Lum-C1

DiagNova Technologies na 48. Zjeździe PTORL w Katowicach

22 sierpnia 2018

Zapraszamy na nasze stoisko (nr 32) na wystawie firm podczas 48. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów – Chirurgów Głowy i Szyi w Katowicach, który odbędzie się w dniach 5–8.09.2018.

Na wystawie zaprezentujemy nasze nowe wyroby – zaawansowane zestawy do obrazowania krtani: szybką kamerę ALI Cam-HS1, oświetlacz ALI Lum-C1 oraz najnowszy wielofunkcyjny oświetlacz wąskopasmowy ALI Lum-MF1. Na miejscu udzielimy odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące zarówno naszych nowych, jak i znanych wyrobów.

Najnowszy multifunkcjonalny oświetlacz endoskopowy

22 sierpnia 2018

Prezentujemy nasz najnowszy produkt - oświetlacz endoskopowy ALI Lum-MF1 - przeznaczony do specjalistycznej diagnostyki krtani. Umożliwia diagnostykę czynnościową krtani za pomocą szybkiej kamery oraz zaawansowaną diagnostykę onkologiczną.

DiagNova Technologies po targach SALMED 2018

30 marca 2018

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na stoisku podczas targów SALMED 2018!

Jesteśmy dumni, że nasze najnowsze wyroby – zaawansowany zestaw do obrazowania krtani złożony z szybkiej kamery ALI Cam i oświetlacza ALI Lum – spotkały się z tak dużym zainteresowaniem i pozytywnym przyjęciem.

Salmed
Salmed
Salmed

DiagNova Technologies na targach SALMED 2018

12 marca 2018

Zapraszamy na nasze stoisko na targach SALMED 2018 w Poznaniu w dniach od 15 do 17 marca 2018 (teren Międzynarodowych targów Poznańskich, pawilon 7, stoisko 51).

Na targach zaprezentujemy nasze najnowsze wyroby – zaawansowany zestaw do obrazowania krtani złożony z szybkiej kamery ALI Cam i oświetlacza ALI Lum. Na miejscu udzielimy odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące zarówno naszych nowych, jak i znanych wyrobów.

Nowa strona internetowa

15 stycznia 2018

Dzisiaj udostępniona została nowa strona internetowa firmy. Zapraszamy do przeglądania.

Narzędzie do rozwiązywania problemów występujących po aktualizacji Windows

22 sierpnia 2016

Przygotowaliśmy specjalne narzędzie służące do rozwiązywania problemów powstałych po zainstalowaniu aktualizacji systemów Windows opublikowanych w sierpniu 2016, umożliwiające prawidłowe działanie programu DiagnoScope Specjalista.

    Sposób postępowania:

  1. Pobierz narzędzie (plik wykonywalny DiagnoScope_ConvertLic.exe, suma kontrolna MD5: 79d52cdf5701d49b4e6dc284406c67c3) i zapisz je na komputerze, na którym zainstalowany jest program DiagnoScope.
  2. Jeżeli program DiagnoScope uruchamia się normalnie, tj. aktualizacje nie zostały jeszcze zainstalowane, albo zostały odinstalowane w ramach tymczasowego rozwiązania problemu, przejdź do punktu 5.
  3. Jeżeli masz możliwość wykonania połączenia telefonicznego z serwisem DiagNova Technologies, przejdź do punktu 5.
  4. Odinstaluj tymczasowo aktualizacje Windows powodujące problemy.
  5. Uruchom pobrane narzędzie i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Przy uruchamianiu narzędzia może pojawić się okienko z prośbą o zgodę na wprowadzanie zmian w komputerze — aby kontynuować, musisz wyrazić zgodę.
  6. Jeżeli konwersja licencji przebiegła pomyślnie, możesz ponowić instalację wszystkich aktualizacji Windows (wyszukać dostępne aktualizacje i ewentualnie przywrócić ukryte aktualizacje, jeśli zostały ukryte w celu zabezpieczenia przed ponowną automatyczną instalacją).

W przypadku wystąpienia problemów lub pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym serwisem.

Program DiagnoScope przestaje działać: problem z aktualizacjami Windows

11 sierpnia 2016

Udostępnione 9 sierpnia 2016 przez Microsoft aktualizacje zabezpieczeń systemu Windows o identyfikatorach KB3167679, KB3177108 i KB3178465, jak również zawierające je aktualizacje zbiorcze (KB3176493), instalowane automatycznie (w zależności od wersji systemu), powodują, że program DiagnoScope Specjalista nie może odczytać zapisanego w komputerze klucza licencji i nie uruchamia się, wyświetlając komunikat:
Brak ważnej licencji. Nieprawidłowa instalacja! Uruchomienie programu będzie możliwe po ponownym zainstalowaniu…

Tymczasowe rozwiązanie problemu polega na odinstalowaniu wyżej wymienionych aktualizacji w Panelu Sterowania Windows (Programy i funkcje > Zainstalowane aktualizacje). Należy również zwrócić uwagę, aby aktualizacje nie zainstalowały się automatycznie po raz kolejny, wybierając opcję Ukryj (Panel Sterowania > Windows Update > Wyszukaj aktualizacje > Ważne aktualizacje). Nasz zespół pracuje obecnie nad narzędziem do aktualizacji programu DiagnoScope Specjalista, tak aby możliwe było jego użytkowanie z zainstalowanymi ww. aktualizacjami. W razie problemów z odinstalowaniem aktualizacji prosimy o kontakt z naszym serwisem.

Informacje techniczne o przyczynach problemu administratorzy systemów mogą znaleźć w opisach aktualizacji KB3167679, KB3177108 oraz KB3178465 w witrynie Microsoft. Opisany problem nie dotyczy kopii DiagnoScope zainstalowanych na komputerach w domenach Windows (z tzw. alternatywną weryfikacją licencji). Nie dotyczy również systemów Windows XP, dla których Microsoft nie udostępnia już żadnych aktualizacji.

Best Engineering Paper Award

18 kwietnia 2014
22nd_pvc_award

Z przyjemnością informujemy, że na XXII Pacific Voice Conference, która odbyła się w kwietniu 2014 roku w Krakowie, nasze wystąpienie konferencyjne o tytule „Vocal loading test with periodic measurement of diagnostic parameters” zostało nagrodzone w kategorii Best Engineering Paper Award!